Tikslai

- MOBILUMAS, OPERATYVUMAS, PROFESIONALUMAS...
Miestai auga ir vystosi. Statomi vis aukštesni ir aukštesni pastatai. Tuo tarpu seni daugiabučiai namai ar pramonės objektai sensta. Išklyla problema – juk kažką reikia hermetizuoti, nudažyti, sumontuoti ar suremontuoti, galų gale valyti. O tai padaryti gali tikrai ne visi.

Tam esame mes – pramoniniai alpinistai – profesionalai. Mes turime didelę darbo aukštumose patirtį ir įgūdžius. Esame pasiruošę bet kokiam darbui aukštumose.

Pramoninis alpinizmas, tai alpinizmas naudojamas komerciniams tikslams. Paprasčiau tariant, pramoniniai alpinistai – tai žmonės kurie dirba su specialia alpinizmo įranga aukštuose pastatuose ir pramoniniuose objektuose, atlikdami remonto, dažymo, montavimo, valymo ir kitus darbus sunkiai pasiekiamose vietose.

Pramoninis alpinizmas plačiai naudojams užsienyje, tačiau pas mus jis tik pradeda populiarėti. Tai ypatinga statybos darbų šaka, kurią atlieka aukštalipiai profesionalai. Specialios technologijos ir alpinizmo įrangos pagalba jie įgyventina įvairius projektus.

Pramoninis alpinistas prieš pradėdamas dirbti darbą aukštumoje, išklauso specialius apmokymus ir gauna atestacijas. Be alpinizmo mokyklos, nemažiau svarbus ir neatsiejams yra fizinis ir psichologinis pasirengimas.

Pramoniniai alpinistai – mobilūs, operatyvūs, aprūpinti specialia įranga, leidžiančia užtikrintai atlikti darbą, nenaudojant sunkiai sutveriamų pastolių ir brangių kėlimo mechanizmų, kas leidžia ženkliai sumažiti darbų atlikimo kainą.

Saugumą užtikrina žinios ir įgūdžiai, fizinis pasirengimas, profesionali alpinizmo įranga su nepriklausoma antikritimo sistema, kas maksimaliai apsaugo nuo nenumatytų situacijų.

Žinodami, kad pasitikėjimas ir supratimas savaime neatsiranda, mes kokybiškai ir laiku vykdome savo įsipareigojimus, esame nusiteikę ilgalaikiam bendradarbiavimui…